
Компресор поршневий Fiac AB 200/515 (510 л/хв, 380 V)
- Під замовлення
- Код: 1121490611
Відправка з 15 квітня 2026Ціну уточнюйте
+380 (50) 345-40-30
- +380 (67) 535-40-30
- +380 (54) 270-57-70
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Fiac |
| Країна виробник | Італія |
| Вага | 125 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Об'єм ресивера | 200 л |
| Тип поршневого компресора | з ремінним приводом |
| Розташування ресивера | Горизонтально |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 1140 мм |
| Тиск | 10 бар |
| Довжина | 1460 мм |
| Потужність двигуна | 3 кВт |
| Напруга | 380 В |
| Продуктивність | 510 л/хв |
| Ступені стиснення | 1 |
| Тип компресора | масляний |
| Ширина | 640 мм |
| Кількість циліндрів | 2 |
- Ціна: Ціну уточнюйте








