Компресор Remeza СБ4/С-50.LB24 - поршневий стаціонарний компресор білоруського виробництва заводу «Remeza» з чавунним поршневим блоком французької фірми «Lacme».
Характеристики Remeza СБ4/С-50.LB24:
| Модель |
Об'єм ресивера, л |
Ц/ст |
Вхід, л/хв |
Вихід, л/хв |
Тиск, атм |
Потужність двигуна, кВт |
Напруга, В |
Вага, кг |
Габарити |
| СБ4/С-50.LB24 | 50 | 2/1 | 360 | 290 | 10 | 2,2 | 380 | 74 | 820х440х750 |
Моделі LB24 з трифазним двигуном покликані заповнити проміжок в продуктивності між компресорами LH20 і LB30.
Технічні особливості:
• Трифазний двигун;
• Пресостат забезпечує постійний контроль тиску в ресивері і на виході з компресора;
• Конструкція компресорної групи з ребрами охолодження забезпечує оптимальний тепловий режим роботи;
• Вбудована термозахист виключає вихід з ладу компресора з-за перегріву;
• Компресор сконструйований таким чином, що основна частина конденсату, що утворюється при стисненні повітря, що виділяється в ресивері, що істотно зменшує вміст вологи на виході з компресора і запобігає утворенню корозії в пневматичних магістралях;
| Основні | |
|---|---|
| Вага | 74 кг |
| Виробник | Aircast |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Тип поршневого компресора | з ремінним приводом |
| Об'єм ресивера | 50 л |
| Країна виробник | Білорусь |
| Розташування ресивера | Горизонтально |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина | 820 мм |
| Ширина | 440 мм |
| Висота | 750 мм |
| Тип компресора | масляний |
| Ступені стиснення | 1 |
| Продуктивність | 360 л/хв |
| Тиск | 10 бар |
| Потужність двигуна | 2,2 кВт |
| Напруга | 380 В |
| ресивер | 50 літрів |
| Виробництво | 360 |
| Тип ресивера | горизонтальний |
| Кількість циліндрів | 2 |
| Кількість циліндрів | 2 |
- Ціна: 31 138 ₴










