Компресор Remeza СБ4/Ф-500.LB75Д - поршневий стаціонарний компресор білоруського виробництва заводу «Remeza» з чавунним поршневим блоком французької фірми «Lacme». Приставка "Д" - несе позначення " "осушувач" - тобто на ресивері додатково розташований осушувач рефрижираторного типу, це дозволяє отримати ни виході "сухий" повітря без домішок вологи, що сприятливо позначається на роботі пневмообладнання і забезпечує його довготривалу роботу.
Характеристики Remeza СБ4/Ф-500.LB75Д:
| Модель |
Об'єм ресивера, л |
Ц/ст |
Вхід, л/хв |
Вихід, л/хв |
Тиск, атм |
Потужність двигуна, кВт |
Напруга, В |
Вага, кг |
Габарити |
| СБ4/Ф-500.LB75Д | 500 | 3/1 | 950 | 800 | 10 | 5,5 | 380 | 360 | 2210х650х1390 |
Компресори серії "LB" зарекомендували себе як надійне і провереннное часом обладнання. Продуктивність виробляється даними компресорами дозволяє підключати різний пневмоінструмент та працювати в інтенсивному режимі.
Технічні особливості:
• Трифазний двигун;
• Трициліндровий поршневий блок;
• Пресостат забезпечує постійний контроль тиску в ресивері і на виході з компресора;
• Конструкція компресорної групи з ребрами охолодження забезпечує оптимальний тепловий режим роботи;
• Вбудована термозахист виключає вихід з ладу компресора з-за перегріву;
• Компресор сконструйований таким чином, що основна частина конденсату, що утворюється при стисненні повітря, що виділяється в ресивері, що істотно зменшує вміст вологи на виході з компресора і запобігає утворенню корозії в пневматичних магістралях;
• Вихід: 3/4"
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Aircast |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Тип поршневого компресора | з ремінним приводом |
| Об'єм ресивера | 500 л |
| Країна виробник | Білорусь |
| Розташування ресивера | Горизонтально |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина | 2210 мм |
| Ширина | 620 мм |
| Висота | 1390 мм |
| Вага | 360 |
| Тип компресора | масляний |
| Ступені стиснення | 1 |
| Продуктивність | 950 л/хв |
| Тиск | 10 бар |
| Потужність двигуна | 5.5 кВт |
| Напруга | 380 В |
| ресивер | 500 літрів |
| Виробництво | 950 |
| Тип ресивера | горизонтальний |
| Кількість циліндрів | 3 |
| Кількість циліндрів | 3 |
- Ціна: 229 014 ₴










