-15%Фільтр магістральний Omega Air AAF 2406 (AF 2406) 3" (2760 Нм3/ч)
- В наявності
- Код: AAF 2406
69 627 ₴
59 183 ₴
- +380 (67) 535-40-30
- +380 (54) 270-57-70
Фільтра AF- це промислова серія фільтрів, розроблена для видалення з стисненого повітря: механічних частинок, масел, аерозолів, запахів і вологи (краплинно). В залежності від споживачів повітря, необхідно підібрати відповідні фільтруючі елементи.
|
Модель |
Приєднання, дюйм |
Макс. тиск, бар |
Продуктивність при 7 бар, Нм3/год |
Розміри, мм |
Вага, кг |
Код фільтроелемента |
|||
| А | В | З | D | ||||||
| AF 2406 | 3" | 16 | 2760 | 1000 | 240 | 59 | 780 | 14,0 | 75140 |
Наведемо приклад, необхідно підготувати повітря для малярних робіт. При фарбувальних роботах неприпустимо зміст масел і механічних частинок. Тому після рефрижераторного осушувача рекомендуємо блок з елементів: R+M+S. Фільтр з елементом R видаляє механічні домішки, а M і S видалять олії.
Типорозмір фільтрів залежить від витрати стисненого повітря, а також типу і ступеня забруднення. У AF застосовуються елементи: B, P, R, M, S, A, A2, H2

Типорозмір фільтрів залежить від витрати стисненого повітря, а також типу і ступеня забруднення.
Макс. робочий тиск: 16 бар (232 psi)
Температурний діапазон: 1,5 ― 65 °C (35 ― 149 °F)
Область застосування:
Загальне промислове застосування
Автомобільна промисловість
Електронна техніка
Підприємства харчування
Хімічна промисловість
Нафтогазова промисловість
Виробництво пластмас
Лакофарбова промисловість
Вартість обладнання включає корпус фільтра і фільтруючий елемент (на вибір P, R, M, S, A) . Для замовлення доступні додаткові опції: індикатори забруднення фільтруючого елемента, автоматичні конденсатовідвідники, кріпильні елементи та оглядове скло
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Omega Air |
| Країна виробник | Словенія |
| Вага | 21.3 кг |
| Заміна фільтруючого елемента | Так |
| Максимальна робоча температура навколишнього середовища | 65 град. |
| Максимальний робочий тиск | 1.6 МПа |
| Матеріал корпусу промислового фільтра | Алюміній |
| Мінімальна робоча температура навколишнього середовища | 1.5 град. |
| Мінімальний розмір уловлюваних частинок | 0.01 мкм |
| Тип промислового фільтра у середовищі використання | Газ |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 998 мм |
| Довжина | 242 мм |
| Ширина | 242 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Максимальна пропускна здатність | 2760 |
| Додаткові характеристики | |
| Приєднання | 3" |
- Ціна: 59 183 ₴








