Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Фільтри серії PF призначені для систем стисненого повітря та інших газів, у яких високий ризик корозії компонентів
системи.
Застосування:
- консервна промисловість
- біотехнології
- виробництво пива
- хімічна промисловість
- виробництво молочних продуктів сыромолочных
- процеси бродіння
- харчова промисловість
- фармацевтична промисловість
- лікарні
Для досягнення необхідної якості газу повітря необхідна установка відповідного фільтроелемента (PI, PIW, PN, PP, PR, PM, PS, PA). Вартість потрібного фільтроелемента уточнюйте у менеджера.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Omega Air |
| Країна виробник | Словенія |
| Вага | 10.8 кг |
| Заміна фільтруючого елемента | Так |
| Матеріал корпусу промислового фільтра | Сталь |
| Тип промислового фільтра у середовищі використання | Газ |
| Продуктивність (при 7 бар) | 2400 М3/ч |
| Робочий тиск | 12 бар |
| Температурний діапазон | до 150°C |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 1004 мм |
| Довжина | 224 мм |
| Ширина | 224 мм |
| Приєднання | 3" |
- Ціна: від 3 210 ₴


Відправка з 26 квітня 2026