Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Стерильні фільтри серії SF розроблені для видалення з стисненого повітря та інших газів біологічних забруднень. Фільтри даної серії підходять для стерилізації.
Область застосування:
- консервна промисловість
- біотехнології
- виробництво пива
- хімічна промисловість
- виробництво молочних продуктів сыромолочных
- процеси бродіння
- підприємства харчування
- фармацевтична
- промисловість
- лікарні
Основні характеристики:
- робочий тиск: 10 (16) бар
- температурний діапазон: -20 до +150 °C
- матеріал нержавіюча сталь: 1.4301
Вартість фільтра включає корпус і фільтруючий елемент VSF 0,01 мкм
Таблиця відповідності корпусів і фільтруючих елементів:
| SF 006 1 x 0310-VSF |
| SF 009 1 x 0410-VSF |
| SF012 1 x 0420-VSF |
| SF 018 1 x 0520-VSF |
| SF 032 1 x 0530-VSF |
| SF 048 1 x 0730-VSF |
| SF 072 1 x 1030-VSF |
| SF 108 1 x 1530-VSF |
| SF 144 1 x 2030-VSF |
| SF 192 1 x 3030-VSF |
| SF 432 3 x 2030-VSF |
| SF 576 3 x 3030-VSF |
| SF 768 4 x 3030-VSF |
| SF 1152 6 x 3030-VSF |
| SF 1536 8 x 3030-VSF |
| SF 1920 x 10 3030-VSF |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Omega Air |
| Країна виробник | Словенія |
| Вага | 3.6 кг |
| Заміна фільтруючого елемента | Так |
| Матеріал корпусу промислового фільтра | Сталь |
| Тип промислового фільтра у середовищі використання | Газ |
| Продуктивність (при 7 бар) | 900 М3/ч |
| Робочий тиск | 16 бар |
| Температурний діапазон | -20°C до 150°C |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 446 мм |
| Довжина | 169 мм |
| Ширина | 169 мм |
- Ціна: від 3 210 ₴





Відправка з 01 травня 2026