Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Сумісність з іншими фільтрами:
| Abac 9056002 | Abac 2236105706 | Abac 2236106023 | Abac 2236109226 |
| Abac 8973035347 | Abac 8973036870 | Abac 9056939 | Abac 9057404 |
| Abac 9057420 | Abac 9618034 | Balma 9056939 | Balma 9057404 |
| Balma 9057420 | Balma 8973036870 | Balma 9056002 | Compair-Demag 13294474 |
| Delsa DR 5142 B | Donaldson P772578 | Fai Filtri CA-1584 | Filsan FP189 |
| Fini 017084000 | Gardner Denver 87171519 | Ingersoll Rand 92847490 | Ingersoll Rand 85400646 |
| Kaeser 635190 | Maco Meudon 561084 | Maco Meudon 68561084 | Mann Filter C 11 103 |
| Mann Filter C 11 103/2 | Noitech NA 068260 | Noitech NA 119960 | OSD 017084000 |
| Sotras SA 6682 | Stenhoj 213074 | Sullair 68561084 | Tamrock 87171519 |
Чому варто бронювати саме у нас?
|
Великий асортимент |
Гнучкі умови оплати |
Безкоштовна доставка |
Гарантія повернення (обміну) |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Mann Filter |
| Країна виробник | Німеччина |
| Код запчастини | C 11 103/2 |
| Тип фільтра | Вставка |
| Висота | 300 мм |
| Внутрішній діаметр | 60 мм |
| Зовнішній діаметр | 106 мм |
| Сумісність з моделлю | Porter |
- Ціна: від 99 ₴





