Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Сумісність з іншими фільтрами:
| Aias 31035 | Atlas Copco 1613570700 | Atlas Copco 2255300121 | Betico 4447805 |
| Blitz Schneider 708508 | Ceccato 2200641120 | Ceccato 641120 | Compair-Demag 00338474 |
| Compair-Demag 00956594 | Compair-Demag 00990504 | Delsa DA 2339 | Ecoair 9363 |
| Fai Filtri CA-1064 | Filsan FH377 | Gardner Denver 80114469 | HiFi Filter SA 14017 |
| Ingersoll Rand 93621753 | Mahle LX200 | Mahle 5024542 | Mahle 5048480 |
| Mann Filter 4511454134 | Mann Filter 4511455114 | Mann Filter C 13 114/4 | Mark 2200641120 |
| Mark 641120 | Massey - Ferguson 3252002M1 | Noitech NA 002760 | Sotras SA 6027 |
| Stenhoj 213148 | Sullair 3977 | Sullair 5922 | Tamrock 80114469 |
| Wittig 43260900 |
Почему стоит заказывать у нас?
|
Большой ассортимент |
Гибкие условия оплаты |
Бесплатная доставка |
Гарантия возврата (обмена) |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Mann Filter |
| Країна виробник | Німеччина |
| Код запчастини | C 13 114/4 |
| Тип фільтра | Вставка |
| Висота | 295 мм |
| Внутрішній діаметр | 64 мм |
| Зовнішній діаметр | 127 мм |
| Сумісність з маркою | Volkswagen |
| Сумісність з моделлю | Transporter, Iltis |
- Ціна: від 1 140 ₴





