Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Сумісність з іншими фільтрами:
| Filsan FP157 | HiFi Filter SA 19979 | Kaeser 620550/A | Mann Filter C 1369 |
| Mann Filter 4506955105 | Mann Filter 4506955146 | Noitech NA 065660 | Sotras SA 6656 |
Чому варто бронювати саме у нас?
|
Великий асортимент |
Гнучкі умови оплати |
Безкоштовна доставка |
Гарантія повернення (обміну) |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Mann Filter |
| Країна виробник | Німеччина |
| Код запчастини | C 1369 |
| Тип фільтра | Вставка |
| Висота | 181 мм |
| Внутрішній діаметр | 76 мм |
| Зовнішній діаметр | 123 мм |
| Сумісність з маркою | Porsche |
| Сумісність з моделлю | 912 |
- Ціна: від 99 ₴





