Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Сумісність з іншими фільтрами:
| Aias 31059 | Alup 17200329 | Atlas Copco 1619286700 | Bomag 96006348 |
| Compair-Demag 00746910 | Delsa DA 2345 | DEUTZ-FAHR 2165029 | Fai Filtri CA-1112 |
| Fendt F135201090020 | Filsan FH376 | Ford 5004264 | General Motors 9974200 |
| HiFi Filter SA 14016 | Mann Filter C 1176/3 | Noitech NA 003960 | Orenstein + Koppel (O&K) 765568 |
| Parker Parfit AFI-6167 | Pneumofore 40436 | Pneumofore 040.436 | Pneumofore 040436 |
| Sofin SAC0075 | Sotras SA 6039 | Stenhoj 213147 | Sullair 2137030 |
| T. G. Filter TGA 267 | Wittig 43260800 |
Чому варто бронювати саме у нас?
|
Великий асортимент |
Гнучкі умови оплати |
Безкоштовна доставка |
Гарантія повернення (обміну) |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Mann Filter |
| Країна виробник | Німеччина |
| Код запчастини | C 1176/3 |
| Тип фільтра | Вставка |
| Висота | 227 мм |
| Внутрішній діаметр | 50 мм |
| Зовнішній діаметр | 111 мм |
| Сумісність з маркою | Volkswagen |
| Сумісність з моделлю | Transporter, 181 |
- Ціна: від 99 ₴





