Рефрижераторні осушувачі - це пристрої видаляють вологу з стисненого повітря шляхом його охолодження.
|
Модель |
Продуктивність, м3/год |
Джерело живлення |
З'єднання |
Розміри AxBxC, мм |
| RDP 950 | 950 | 3/400/50 | G 2" BSP-F | 718x697x1405 |
Охолодження повітря в осушувачах серії RDP відбувається в теплообміннику, вертикальне розташування якого дозволяє потоки вологого повітря направити вниз до конденсатоотводчику, перешкоджаючи накопиченню конденсату у випарнику. Ще одним важливим достоїнством цього теплообмінника це рекуперація вхідних і вихідних повітряних потоків. Що значно збільшує потужність осушувача, знижує енергоспоживання і дозволяє отримати підігріте повітря, що дуже важливо у багатьох технологічних процесах (автомобільна промисловість, медицина, процеси фарбування і т. д.).
Рефрижераторні осушувачі як правило, використовуються спільно з магістральними фільтрами. Перед осушувачем рекомендується встановлювати фільтр грубої фільтрацією 3 мкм (при сильно забрудненому повітрі, "чорних" сталевих трубопроводах перед фільтром встановлюють сепаратори), для запобігання засмічення теплообмінника. Після осушувача встановлюються фільтра в залежності від необхідного ступеня очищення:
1. 1 мкм (фільтр-елемент R) - загальне промислове застосування, певматическое обладнання, інструмент;
2. 0,1 мкм, 0,01 мкм (фільтр-елемент M,S) - пневмотранспорт, малярні роботи, плазмова різка, високопродуктивне пневматичне обладнання, пневмоострова;
3. Активоване вугілля (фільтр-елемент A) - медицина, лабораторне обладнання, фарбувальні роботи.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Omega Air |
| Країна виробник | Словенія |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Продуктивність | 950 куб.м/год |
| Тип промислового осушувача повітря | Конденсаторний |
| Джерело живлення | 3/400/50 |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 1405 мм |
| Довжина | 697 мм |
| Ширина | 718 мм |
| Приєднання | G 2" BSP-F |
- Ціна: 271 597 ₴





