
Компресор поршневий Fiac AB 500/808 FT 15 bar (810 л/хв)
- Під замовлення
- Код: 1121550874
Відправка з 15 квітня 2026Ціну уточнюйте
+380 (50) 345-40-30
- +380 (67) 535-40-30
- +380 (54) 270-57-70
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Характеристики Fiac AB 500/808 FT 15 bar:
| Модель |
Об'єм ресивера, л |
Ц/ст |
Продуктивність, л/хв |
Тиск, атм |
Потужність двигуна, кВт |
Напруга, В |
Вага, кг |
Габарити |
| AB 500/808 FT 15 bar | 500 | 2/2 | 810 | 15 | 5,5 | 380 | 152 | 1600х500х1040 |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Fiac |
| Країна виробник | Італія |
| Вага | 152 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Об'єм ресивера | 500 л |
| Тип поршневого компресора | з ремінним приводом |
| Розташування ресивера | Горизонтально |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 1040 мм |
| Тиск | 15 бар |
| Довжина | 1600 мм |
| Потужність двигуна | 5.5 кВт |
| Напруга | 380 В |
| Продуктивність | 810 л/хв |
| Ступені стиснення | 2 |
| Тип компресора | масляний |
| Ширина | 500 мм |
| Кількість циліндрів | 2 |
- Ціна: Ціну уточнюйте








