
Компресор поршневий Balma NS12S/100 CT3 (320 л/хв, 380В)
- Під замовлення
- Код: 4116024194
Відправка з 15 квітня 2026Ціну уточнюйте
- +380 (67) 535-40-30
- +380 (54) 270-57-70
Напівпрофесійний компресор Balma NS12S/100 CT3 оснащений двигуном потужністю 2,2 кВт. Його продуктивність на вході становить 320 л/хв, а максимальний робочий тиск - 10 бар.
Характеристики Balma NS12S/100 CT3:
| Модель |
Об'єм ресивера, л |
Вхід, л/хв |
Вихід, л/хв |
Тиск, атм |
Потужність двигуна, кВт |
Напруга, В |
Вага, кг |
| NS12S/100 CT3 | 100 | 320 | 250 | 10 | 2,2 | 380 | 69 |
Таким чином дана модель добре підходить для дачних, гаражних і господарських робіт, а також для професійної роботи на монтажному або слюсарної майданчику, в меблевій майстерні або на СТО. Обсяг ресивера даної моделі становить 100 л. Цього цілком достатньо, щоб забезпечити необхідну кількість стисненого повітря для роботи різних видів пневмоінструментів.
Модель компактна і зручна у використанні. Додатково оснащена коліщатками і ручкою для легкості переміщення.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Balma |
| Країна виробник | Італія |
| Вага | 69 кг |
| Об'єм ресивера | 100 л |
| Розташування ресивера | Горизонтально |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 900 мм |
| Довжина | 1010 мм |
| Ширина | 415 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тиск | 10 бар |
| Потужність двигуна | 2,2 кВт |
| Напруга | 380 В |
| Продуктивність | 320 л/хв |
| Тип компресора | масляний |
- Ціна: Ціну уточнюйте







