
Компресор поршневий Nuair FC2/24 CM2 (240 л/хв., 220 В)
- Під замовлення
- Код: FC2/24 CM2
Відправка з 15 квітня 20269 082 ₴
- +380 (67) 535-40-30
- +380 (54) 270-57-70
Поршневий компресор Nuair FC2/24 CM2 оснащений двигуном потужністю 1,5 кВт. Його продуктивність на вході становить 240 л/хв, а максимальний робочий тиск - 8 бар.
Характеристики Nuair FC2/24 CM2:
| Модель |
Об'єм ресивера, л |
Вхід, л/хв |
Вихід, л/хв |
Тиск, атм |
Потужність двигуна, кВт |
Напруга, В |
Вага, кг |
| FC2/24 CM2 | 24 | 240 | 140 | 8 | 1,5 | 220 | 25 |
Таким чином дана модель добре підходить для дачних, гаражних і господарських робіт, а також для професійної роботи на монтажному або слюсарної майданчику, в меблевій майстерні або на СТО. Обсяг ресивера даної моделі становить 24 л. Цього цілком достатньо, щоб забезпечити необхідну кількість стисненого повітря для роботи різних видів пневмоінструментів.
Модель компактна і зручна у використанні. Додатково оснащена коліщатками і ручкою для легкості переміщення.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Nuair |
| Країна виробник | Італія |
| Вага | 25 кг |
| Об'єм ресивера | 24 л |
| Розташування ресивера | Горизонтально |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 590 мм |
| Довжина | 600 мм |
| Ширина | 255 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тиск | 8 бар |
| Потужність двигуна | 1,5 кВт |
| Напруга | 220 В |
| Продуктивність | 240 л/хв |
| Тип компресора | масляний |
- Ціна: 9 082 ₴







