Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Поршневий компресор Nuair FC2/50 CM22 оснащений двигуном потужністю 1,5 кВт. Його продуктивність на вході становить 240 л/хв, а максимальний робочий тиск - 8 бар.
Характеристики Nuair FC2/50 CM2:
| Модель |
Об'єм ресивера, л |
Вхід, л/хв |
Вихід, л/хв |
Тиск, атм |
Потужність двигуна, кВт |
Напруга, В |
Вага, кг |
| FC2/50 CM2 | 50 | 240 | 140 | 8 | 1,5 | 220 | 36 |
Таким чином дана модель добре підходить для дачних, гаражних і господарських робіт, а також для професійної роботи на монтажному або слюсарної майданчику, в меблевій майстерні або на СТО. Обсяг ресивера даної моделі становить 50 л. Цього цілком достатньо, щоб забезпечити необхідну кількість стисненого повітря для роботи різних видів пневмоінструментів.
Модель компактна і зручна у використанні. Додатково оснащена коліщатками і ручкою для легкості переміщення.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Nuair |
| Країна виробник | Італія |
| Вага | 36 кг |
| Об'єм ресивера | 50 л |
| Розташування ресивера | Горизонтально |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 655 мм |
| Довжина | 830 мм |
| Ширина | 325 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тиск | 8 бар |
| Потужність двигуна | 1,5 кВт |
| Напруга | 220 В |
| Продуктивність | 240 л/хв |
| Тип компресора | масляний |
- Ціна: 10 595 ₴








