Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Поршневий компресор Nuair NB4/4CT/200 оснащений двигуном потужністю 3 кВт. Його продуктивність на вході складає 480 л/хв, а максимальний робочий тиск - 11 бар.
Характеристики Nuair NB4/4CT/200:
| Модель |
Об'єм ресивера, л |
Вхід, л/хв |
Вихід, л/хв |
Тиск, атм |
Потужність двигуна, кВт |
Напруга, В |
Вага, кг |
| NB4/4CT/200 | 200 | 480 | 420 | 11 | 3 | 380 | 97 |
Таким чином дана модель добре підходить для дачних, гаражних і господарських робіт, а також для професійної роботи на монтажному або слюсарної майданчику, в меблевій майстерні або на СТО. Обсяг ресивера даної моделі становить 200 л. Цього цілком достатньо, щоб забезпечити необхідну кількість стисненого повітря для роботи різних видів пневмоінструментів.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Nuair |
| Країна виробник | Італія |
| Вага | 97 кг |
| Об'єм ресивера | 200 л |
| Розташування ресивера | Горизонтально |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 980 мм |
| Довжина | 1480 мм |
| Ширина | 550 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тиск | 11 бар |
| Потужність двигуна | 3 кВт |
| Напруга | 380 В |
| Продуктивність | 480 л/хв |
| Тип компресора | масляний |
- Ціна: 66 096 ₴








