Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ручний конденсатовідвідник MCD застосовується для скидання конденсату або інших неагресивних рідин з систем стисненого повітря.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Omega Air |
| Країна виробник | Словенія |
| Спосіб монтажу | Вертикальний |
| Робочий тиск | 16 бар |
| Температурний діапазон | 1,5 до 65°C |
| Додаткові характеристики | |
| Підключення | G 1/2" |
| Розміри Д × Ді | 90 × ø38, 5 мм |
| З'єднання на виході | ø8 |
| Середа | конденсат (повітря, вода, масло) |
- Ціна: 706 ₴

