Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
AOK16B розроблений для повністю автоматичного відведення конденсату або інших неагресивних рідин з систем стисненого повітря. AOK 16 B встановлюється усередині корпусу фільтра.
AOK16B застосування: циклонний сепаратор конденсату, фільтри повітря та ін.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Omega Air |
| Країна виробник | Словенія |
| Вага | 0.04 кг |
| Матеріал корпусу | Поліпропілен |
| Принцип дії конденсатовідвідника | Поплавковий |
| Спосіб монтажу | Вертикальний |
| Робочий тиск | 16 бар |
| Температурний діапазон | 1,5 до 65°C |
| Додаткові характеристики | |
| Підключення | G 1/2" |
| Розміри Д × Ді | 90 × ø38, 5 мм |
| З'єднання на виході | ø8 |
| Середа | конденсат (повітря, вода, масло) |
- Ціна: 1 766 ₴

