Компрессор Remeza СБ4/С-500.LB50Д - поршневой стационарный компрессор белорусского производства завода «Remeza» с чугунным поршневым блоком французской фирмы «Lacme». Приставка "Д" - несет обозначение " "осушитель" - то есть на ресивере дополнительно расположен осушитель рефрижираторного типа, это позволяет получить на выходе "сухой" воздух без примесей влаги, что благоприятно сказывается на работе пневмооборудования и обеспечивает его долговременную работу.
Характеристики Remeza СБ4/С-500.LB50Д:
| Модель |
Объем ресивера, л |
Ц/ст |
Вход, л/мин |
Выход, л/мин |
Давление, атм |
Мощность двигателя, кВт |
Напряжение, В |
Вага, кг |
Габарити |
| СБ4/С-500.LB50Д | 500 | 2/1 | 680 | 570 | 10 | 4,0 | 380 | 330 | 2210х620х1210 |
Компресори серії "LB" зарекомендували себе як надійне і провереннное часом обладнання. Продуктивність виробляється даними компресорами дозволяє підключати різний пневмоінструмент та працювати в інтенсивному режимі.
Технічні особливості:
• Трифазний двигун;
• Пресостат забезпечує постійний контроль тиску в ресивері і на виході з компресора;
• Конструкція компресорної групи з ребрами охолодження забезпечує оптимальний тепловий режим роботи;
• Вбудована термозахист виключає вихід з ладу компресора з-за перегріву;
• Компресор сконструйований таким чином, що основна частина конденсату, що утворюється при стисненні повітря, що виділяється в ресивері, що істотно зменшує вміст вологи на виході з компресора і запобігає утворенню корозії в пневматичних магістралях;
• Вихід: 3/4"
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Aircast |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Тип поршневого компресора | з ремінним приводом |
| Об'єм ресивера | 500 л |
| Країна виробник | Білорусь |
| Розташування ресивера | Горизонтально |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина | 2210 мм |
| Ширина | 620 мм |
| Висота | 1210 мм |
| Вага | 330 |
| Тип компресора | масляний |
| Ступені стиснення | 1 |
| Продуктивність | 680 л/хв |
| Тиск | 10 бар |
| Потужність двигуна | 4 кВт |
| Напруга | 380 В |
| ресивер | 500 літрів |
| Виробництво | 680 |
| Тип ресивера | горизонтальний |
| Кількість циліндрів | 2 |
| Кількість циліндрів | 2 |
- Ціна: 220 852 ₴










