Компресор Remeza СБ4/Ф-270.LT100 В - поршневий стаціонарний компресор білоруського виробництва заводу «Remeza» з чавунним поршневим блоком французької фірми «Lacme».
Характеристики Remeza СБ4/Ф-270.LT100 В:
| Модель |
Об'єм ресивера, л |
Ц/ст |
Вхід, л/хв |
Вихід, л/хв |
Тиск, атм |
Потужність двигуна, кВт |
Напруга, В |
Вага, кг |
Габарити |
| СБ4/Ф-270.LT100 В | 270 | 4/2 | 1400 | 1100 | 10 | 7,5 | 380 | 290 | 1055х620х1900 |
Компресори серії "LT" зарекомендували себе як надійне і провереннное часом обладнання. Продуктивність виробляється даними компресорами дозволяє підключати різний пневмоінструмент та працювати в інтенсивному режимі. А вертикальний ресивер, дозволяє економити робочий простір.
Технічні особливості:
• Трифазний двигун;
• Чотирьох цилиндорвый поршневий блок;
• Пресостат забезпечує постійний контроль тиску в ресивері і на виході з компресора;
• Конструкція компресорної групи з ребрами охолодження забезпечує оптимальний тепловий режим роботи;
• Вбудована термозахист виключає вихід з ладу компресора з-за перегріву;
• Компресор сконструйований таким чином, що основна частина конденсату, що утворюється при стисненні повітря, що виділяється в ресивері, що істотно зменшує вміст вологи на виході з компресора і запобігає утворенню корозії в пневматичних магістралях;
• Вихід: 1/2"
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Aircast |
| Країна виробник | Білорусь |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Об'єм ресивера | 270 л |
| Тип поршневого компресора | з ремінним приводом |
| Розташування ресивера | Вертикально |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 290 |
| Висота | 1900 мм |
| Тиск | 10 бар |
| Довжина | 1055 мм |
| Кількість циліндрів | 4 |
| Потужність двигуна | 7,5 кВт |
| Напруга | 380 В |
| Виробництво | 1400 |
| Продуктивність | 1400 л/хв |
| Ступені стиснення | 2 |
| Тип компресора | масляний |
| Тип ресивера | Вертикальний |
| Ширина | 620 мм |
| Кількість циліндрів | 4 |
- Ціна: 108 496 ₴










