-15%Циклонні сепаратори CKL-B розроблені для ефективного видалення вологи з систем стисненого повітря та вакуумних систем. В корпусі розташовані лопаті, які задають проходить повітрю вихровий рух. Внаслідок відцентрових сил частки вологи (масло і повітря) циклонного сепаратора, набирають достатню вагу і потрапляють на дно сепаратора. У нижній частині корпусу сепаратора знаходиться зона без відцентрових сил, що запобігає повернення конденсату в потік повітря. Для виведення конденсату використовуються автоматичні або ручні конденсатовідвідники.
|
Модель |
Продуктивність, М3/год |
З'єднання, дюйм |
Макс.тиск, бар |
Розмір AxBxC, мм |
Вага, кг |
Фільтроелемент |
| CKL 150 B | 1500 | 2 1/2 | 16 | 684х163х43 | 5,1 | 76090 |
Рекомендуємо застосовувати дані сепаратори у повітряних системах з великим вмістом вологи, механічних домішок, компресорного масла. Монтаж здійснювати після компресора, ресівера, охолоджувача, до магістральних фільтрів.
Розглянемо приклад. Підприємство з центральної компресорної і довгими повітряними сталевими трубопроводами. Повітря надходить у цехи містить велику кількість іржі, яка забиває фільтруючі елементи магістральних фільтрів. У такому випадку необхідно монтувати до фільтрів - сепаратор.
Вартість сепаратора включає корпус і фільтроелемент. Конденсатовідвідники замовляються окремо.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Omega Air |
| Країна виробник | Словенія |
| Вага | 5.1 кг |
| Максимальна робоча температура навколишнього середовища | 65 град. |
| Матеріал корпусу промислового фільтра | Алюміній |
| Мінімальна робоча температура навколишнього середовища | 1.5 град. |
| Клас якості по воді (ISO 8573-1) | 8 |
| Максимальний тиск | 16 бар |
| Пропускна здатність при 7 бар 20 °C | 2460 Нм3/год |
| Ефективність | >98% |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 684 мм |
| Довжина | 163 мм |
| Ширина | 163 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Додаткові характеристики | |
| Приєднання | 2 1/2" |
- Ціна: 22 430 ₴










