Кошик
31 відгук
+380 (50) 345-40-30
+380 (67) 535-40-30
ООО "Энерго Про" - Ваш надежный партнер
Кошик
влево
  • Запчастини до поршневому блоку LB40, фото 2
вправо
Запчастини до поршневому блоку LB40

Запчастини до поршневому блоку LB40

  • В наявності

від 25 грн

Купити
+380 (50) 345-40-30
  • +380 (67) 535-40-30
  • +380 (54) 270-57-70
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Запчастини до поршневому блоку LB40
Запчастини до поршневому блоку LB40В наявності
від 25 грн
Купити
+380 (50) 345-40-30
  • +380 (67) 535-40-30
  • +380 (54) 270-57-70
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення

Запчастини до поршневому блоку LB40

 

Рис Назва Артикул
1 Картер 21111026
2 Пробка зливу масла ZG1/4" 21169001
3 Шпилька M8-35 11141001
4 Кришка передня 21113011
5 Фіксатор сапуна 1/4" 21178001
6 Сальник (24х47х7) 21161004
7 Підшипник 6205Z 21134001
8 Прокладка передньої кришки 21152001
9 Гвинт H M8-25,8.8 11131004
10 Пружинна шайба W8 11123003
11 Колінвал 21131013
12 Шатун D14,5-D30-108 21132021
13 Поршень Ф65 21141003
14 Палець поршня D14.5-57.5 21143002
15 Стопорне кільце 14.7x1 21144002
16 Комплект поршневих кілець 21145003
17 Підшипник 6205 21134003
18 Прокладка задньої кришки 21155001
19 Кришка задня 21112003
20 Гвинт H M6-20 11131001
21 Пружинна шайба W6 11123002
22 Прокладка циліндр-картер 21153001
23 Циліндр 21121004
24 Гайка H M8,8 11111002
25 Головка циліндра 21122014
26 Прокладка блоку клапанів верхня 21154001
27 Клапанна Плита в комплекті 21124013
28 Гвинт C HC M8-50,8.8 11132006
29 Прокладка блоку клапанів нижня 21151002
30 Трійник ZG1/2"-3/4" UNF 160" 21174008
31 Трійник 21174003
32 Косинець ZC1/2"-3/4"UNF,90° 21173001
33 Повітропровід 12х180 LB 40 21171013
34 Шків 21212003
35 Шпонка D5-19 21136001
36 Шайба ф8-ф38-5 11121011
37 Гвинт H M8-40, 10.9, лівий 11131005
38 Шайба стопорная лівостороння Ф 8 11124001
39 Сапун 21166001
40 Фільтр повітряний в зборі 21175002
41 Гвинт C HC M8-30,6.8 11132004
42 Шайба D8 11122001
43 Пробка затоки масла 21167002
44 Вихідна гайка 3/4-16UNF/27-D14.5-I=17 11113001
45 Пластина клапана (комплект 2 шт) 21125017
46 Прокладка алюмінієва 21126005
47 Патрон повітряного фільтра 21175008
Основні
Виробник Remeza
Країна виробникБілорусь
  • Ціна: від 25 грн

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner